Robot používa spomaľovací prevod a zubačku na dvíhanie plošiny, niekoľko tlačidiel, ktoré riadia dvíhanie a spúšťanie plošiny a pohyb nákladného auta. Najťažšie bolo napasovať všetko tak, aby vozík s nákladom mohol plynule vyjsť na plošinu a z plošiny na nákladné auto.
1. Super, krásne prepracovaný model. Plynulý pohyb aj zarovnanie plošiny s korbou auta. Viem si predstaviť zaradenie opisu do úvodu videa miesto hudby, al zadanie splnené, nemám čo vytknúť. 2. Super plošina aj autíčko s nákladným priestorom, pekne opatrne sa dvíha a robí všetko čo má, pekne aj predvediete na videu ako to funguje. 3. Pekné riešenie. Plošina jazdí oboma smermi, aj auto je auto, takže dokáže jazdiť, dokonca plošina vyjde až do výšky nákladného priestoru. Mám tam dva otázniky ku konštrukcii: prečo nie je to čierne užšie dno nákladného priestoru o kúsok viac vpredu, aby nestláčalo plošinu na pravej strane o jeden dielik nižšie, keď zjavne na ľavej strane ide až na úroveň nákladného priestoru? Nedala by sa tá horná zarážka s veľkým L urobiť inak - takto tam dosť trčí do priestoru. No a samozrejme, mocnejšie riešenie by to bolo, keby podobná zubačka bola nielen na jednej strane, ale na oboch, ale tak uvezie to aj vozík s nákladom, takže povedzme, že z ekonomického hľadiska je toto úspornejšie riešenie.