Celý kód je rozdelený na 3 samostatné časti, ktoré bežia nezávisle od seba:
1. Vidím, že zdvíhacia plošina sa ozaj zdvihla od zeme aj s nákladom. Následne bola preklopená do nákladného auta pomerne rýchlym pohybom, čo by krehký tovar mohlo rozbiť. A to nie je úplne ideálne. Verím, že ste sa pri súťažili trochu zabavili a mnoho naučili a teším sa aj o rok na ďalšie riešenia :) 2. Je to pekné autíčko, ale plošina na nakladanie má isté obmedzenia, napríklad bedničku s jogurtmi by ste takto asi nechceli nakladať, všetko by sa do toho auta vykydlo. A už nehovorím že ako by ste ten náklad vyložili. Škoda, možno sa to dalo ešte trocha vylepšiť. 3. Ďakujeme za krásnu vyklápačku. Vidím nasledujúce možnosti na zlepšenie: - po zdvihnutí nákladu ho nie je možné previezť do nákladného priestoru, ale musí tam byť preklopený - ale to sa môže pritom ľahko rozbiť, rozsypať, poškodiť - ak je to auto, tak by mohlo vedieť aj jazdiť, inak to nie je auto, ale nejaký stacionárny kontajner.