1. Vidím, že snaha bola, ale žiaľ toto nie je zdvíhacia plošina. Slovo zdvíhacia znamená, že sa pomaly zdvihne od zeme a napríklad aj krehký, no ťažký tovar sa vie naložiť do nákladného auta bez toho, aby sa rozbil. To vo vašom prípade ale nie je možné. Dávam vám aspoň čiastkove bodíky za snahu. 2. Náklad nestačí len naložiť, ale ho treba potom aj vyložiť, čo pri takej rýchlosklopke nemusí byť jednoduché, ale ja si to predstaviť viem. Pekná konštrukcia aj video. 3. Áno, súhlasím, že auto je nádherné. Aj sklápanie plošiny je podarené. Okrem sklápania má ale hlavne pomáhať dvíhať náklad, lebo vytlačiť ho do kopca si bude pýtať tých silných chlapov, ktorých sme chceli nahradiť zdvíhacou plošinou...